Olsztyn, Polska

Opis

Wymagania

Ukończenie studiów kierunkowych:
  • architektura
    lub
  • budownictwo.
Umiejętność obsługi programów:
  • Revit - poziom podstawowy
  • AutoCAD - poziom podstawowy

Forma zatrudnienia

Praca stacjonarna.
Zatrudnienie na pełny lub niepełny etat w oparciu o :
  • umowę o dzieło
  • umowę zlecenie
  • kontrakt B2B
  • umowę o pracę (w dłuższym terminie, po okresie próbnym)

Korzyści

Możliwość odbycia praktyk zawodowych u Architekta prowadzącego.
Przewodnictwo Architekta prowadzącego w rozwijaniu umiejętności i dążeniu do samodzielności przy wykonywaniu opracowań projektowych.
Uczestnictwo w projektach różnej wielkości o wielowątkowej problematyce.
Zespół nastawiony na długoterminową współpracę i rozwój.

Obowiązki

Wspomaganie pracy Architekta prowadzącego przy projektach
  • zabudowy jednorodzinnej,
  • zabudowy wielorodzinnej,
  • zabudowy hotelowej,
  • użyteczności publicznej,
  • projektów w ramach zamówień publicznych,
 poprzez:
  • sporządzanie rysunków technicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej (projekt budowlany, projekt wykonawczy),
  • uczestnictwo w koordynacji międzybranżowej.